Augančiame ir besiplečiančiame gyvenamajame rajone, greta Baltijos jūros, vystomas naujas projektas.

Namų fasadų apdaila bus padengta tinku bei japonišku stiliumi apdirbta mediena, kuri meistriškai subalansuota su nūdienos tendencijas atkartojančiu apželdinimu, o bendrą išorės ansamblį užbaigs sumaniai suprojektuotas apšvietimas. Kiekvienas būsto savininkas turės galimybę apartamentų interjerą įsirengti pagal save arba mes pasiūlysime įsigyti naujus namus jau su pilna apdaila. Pirmieji naujakuriai jau kitą vasarą galės leisti naujuose, moderniuose namuose klausydamiesi Baltijos jūros ošimu. Skamba kaip puikus planas, tiesa?


Būstų paskirtis. 

Svečių namai.

Kvartalas.    

Pagrindinis įvažiavimas asfalto danga arba trinkelės. Kvartalas apšviestas gatvės šviestuvais, įvažiavimo tvora segmentinė su įvažiavimo vartais ir varteliais.

Komunikacijos.

Namas prijungtas prie miesto vandentiekio, kanalizacijos, elektros (trifazis, galingumas 5kW).

Pamatai.

Plokštuminiai pamatai su CFA poliais (ištisinio pamatų gręžimo – betonavimo technologija. Pamatai iš lauko šiltinami 20 cm storio, iš vidaus ir apačios – 10 cm storio putų polistirolu.

Išorinės sienos.

Keramikinių blokelių, apšiltintos A+ klasę atitinkančiomis medžiagomis: putų polistirolu 25 cm.

Fasado apdaila. 

Dviejų tipų - neoporo termoizoliacinis sluoksnis 20 cm su struktūriniu tinku ir medinės dailylentės su akmens vatos šiltinimu (pagal projektą). Apdailiniuose intaruose PIR - FF 12 cm. 

Langai.

Plastikiniai, trijų stiklų paketas. Langų šilumos laidumo koeficientas – 0,95 W/m²K. Langai montuojami termoizoliaciniame sluoksnyje, klijuojamos garo izoliacinė ir priešvėjinė plėvelės. Išorinės palangės – skardinės.

Stogas.

Konstrukcija iš klijuotos medienos “Steico Joist” gegnių, apšiltintas 40 cm akmens vatos sluoksniu. Stogo danga – PVC.

Šildymo sistema .

Name įrengtas grindinis šildymas ir oras-oras šilumos siurblys. Karšto vandens paruošimas boileriu.

Pertvaros.

Dvigubo gipso su garso izoliacija tarp patalpų.

Vėdinimas.

Name numatyta priverstinė vėdinimo sistema. Oro paėmimui į patalpas ir jo šalinimui numatyta anga pastato fasade.

Elektros instaliacija.

Namo viduje sumontuotas elektros paskirstymo skydas, kuriame sumontuoti automatiniai jungikliai ir prijungta elektros įtampa. Name išvedžioti elektros, signalizacijos, interneto kabeliai, sudėtos potinkinės dėžutės. Iš viso taškų – 30 vnt.

Aplinkos sutvarkymas.

Pasėta veja, įrengta 12 kv. m. terasa iš vakuuminiu būdu impregnuotų spygliuočio terasinių lentų. Iš namo fasadinės pusės suklotos trinkelės su takeliu iki įėjimo durų ir terasos – iš viso apie 45 kv. m. Bendrose kvartalo zonose pasodinti augalai.